Gymnázium

 

Navigácia

 • Odhlasovanie z obedov od 18.12.2018 do 21.12.2018

  Od 18.12.2018 (utorok) bude odhlasovanie z obedov možné iba osobne u vedúcej jedálne, alebo telefonicky na tel.čísle 0917 912 675  (v prípade absencie v škole). V piatok 21.12.2018 už nebude možné sa odhlásiť z obeda na tento deň. 

 • Odhlasovanie z obedov

  na 0917 912 675 od 7:30 do 15:00 

 • Oznam pre žiakov a rodičov

  Ak ešte nemáte vianočný darček navštívte náš školský vianočný bazár, ktorý sa uskutoční v dňoch 17. a 18. decembra 2018 v dopoludňajších hodinách vo vestibule školy. Tešíme sa na Vás!

 • Triednická hodina netradične v LASER GAME v Michalovciach
 • Triednická hodina netradične v LASER GAME v Michalovciach

  O tom, že triednická hodina nemusí byť len o  zameškaných hodinách, známkach a poznámkach, sme sa presvedčili v piatok 14. 12. 2018. Na podnet našej triednej pani učiteľky sme sa na triednickú hodinu vybrali do Michaloviec do LASER  GAME ARÉNY. Správna adrenalínová hi-tech strieľačka je tým najlepším riešením ako ideálne a aktívne relaxovať. Tímová hra, zahmlená Aréna, hudba zo Star Wars, špiónsky mód ... Na vlastnej koži sme si vyskúšali modernú hru 21. storočia. A bolo VÝBORNE, SUPER, PECKOVO, vôbec sa nám nechcelo ísť domov.

  Určite sme tam neboli poslednýkrát!

                                          ĎAKUJEME                      ... viac info o tejto skvelej aréne  nájdete  na

   https://www.facebook.com/pg/LaserGameMichalovce/reviews/?ref=page_internal

     PRÍMA, OGY Sobrance

 • Uchaľák 2018 – príma

  Do galérie Uchaľák 2018 – príma boli pridané fotografie.

 • Vianočný bazár

  Do galérie Vianočný bazár boli pridané fotografie.

 • Uchaľák 2018 – príma


  My, primáni, sme gymnazistami od 3. septembra 2018, no až po uchaľáku sme sa definitívne stali právoplatnými členmi študentskej a gymnaziálnej rodiny. Bol piatok, 7. december 2018. Náš uchaľák začal putovaním po chodbách školy a získaním ID gymnazistu. Sekundáni si pre nás pripravili zábavný program plný rôznych súťaží (niektoré sme všetci ani nestihli absolvovať). Zložením sľubu a vypitím študentského nápoja múdrosti (mimochodom – chutil výborne) nás sekundáni prijali ako nových členov Gymnázia v Sobranciach.
  Bolo super! ĎAKUJEME ! ... viac vo fotoalbume

 • Vianočný bazár mesta Sobrance

   

  Čaro Vianoc spočíva v dávaní, obdarúvaní, delení sa s tými, čo majú menej. Dôležité je vyčariť úsmev na tvári všetkým ľuďom. Toto všetko je dôvodom, prečo sme sa aj my, gymnazisti , opäť zapojili do akcie mesta pod názvom Vianočný bazár.  Žiaci, rodičia, učitelia i ostatní zamestnanci školy prispeli svojimi výrobkami k tomu, že náš stánok  hýril rôznorodosťou a návštevníci si mohli vybrať zo širokej palety vianočných výrobkov, ozdôb a darčekov. Všetkým, ktorí svojou kreativitou a prácou prispeli k úspechu nedeľnej akcie, patrí veľká vďaka. Predajom  výrobkov sme získali 274 eur, ktoré sa využijú na podporu talentovaných žiakov zo sociálne znevýhodnených rodín.  Poďakovanie patrí aj tým, ktorí podporili Vianočnú kvapku krvi a darovali vzácnu tekutinu pre Národnú transfúznu stanicu. Touto akciou sme znovu dokázali , že veľkosť človeka sa meria jeho činmi v prospech iných. 

  Viac fotografií nájdete v albume.

 • Mikuláš 2018

  Do galérie Mikuláš 2018 boli pridané fotografie.

 • Stužkové slávnosti - 4.A a OKTÁVA

  Do galérie Stužkové slávnosti - 4.A a OKTÁVA boli pridané fotografie.

 • Výzva na predkladanie ponuky - Konvektomat
 • Výzva na predkladanie ponuky – Odstránenie statických porúch budovy garáže
 • Stužková slávnosť

  "...už je to za nami!" môžu zvolať obe maturitné triedy - 4.A a OKTÁVA. 3.11. a 24.11. 2018 budúci maturanti absolvovali svoj veľký večer vstupu do dospelosti. Za prítomnosti svojich rodičov, učiteľov a priateľov boli slávnostne dekorovaní  zelenými stužkami nádeje a všetci prítomní zažili večer plný zábavy, radosti a očakávaní. 

 • Exkurzia Košice SVS

  Dňa 27. 9. 1018 sa uskutočnila exkurzia pri príležitosti  Dňa otvorených dverí na Ústavnom súde pre  študentov spoločenskovedného seminára 3. a 4. ročníka nášho gymnáziá. Študenti sa mali možnosť zoznámiť s priestormi Ústavného súdu SR, sprievodkyňa Ústavného súdu (zároveň jedna z pomocných právnikov ústavného sudcu)poskytla študentov výklad o zložení a kompetenciách Ústavného súdu SR.  

  Pri príležitosti 100 rokov vzniku ČSR sa v budove Kuntshalle konala výstava. Najcennejšie archívne dokumenty, mapujúce vyše 100 rokov existencie Slovenska, si študenti pozreli v Kunsthalle/Hale umenia na unikátnej zážitkovej výstave s názvom Na ceste k slovenskej štátnosti. Pripravilo ju Ministerstvo vnútra v spolupráci s archivármi z celého Slovenska v rámci osláv 25. výročia vzniku Slovenskej republiky, 50. výročia obrodného procesu a 100. výročia vzniku Československej republiky.     

                                                                    Mgr. Dedinová

 • online Olympiáda o EÚ

  Dňa 23. 10. 2018 sa zrealizovalo online školské kolo Olympiády o EÚ. Školu reprezentovalo družstvo študentov IV. A v zložení: Dominika Ďačková , Veronika Kaťuchová  a Patrik Molnár    

  Aj týmto spôsobom im ďakujeme za reprezentáciu našej školy, pretože si museli osvojiť množstvo nových informácií o rozsiahlej EÚ. 

 • Partnerská škola PF UPJŠ

  Označenie Partnerská škola PF UPJŠ v Košiciach je udeľované školám, ktoré sú nositeľmi tvorivého prírodovedného vzdelávania, ktoré sa výraznou mierou zaslúžili o popularizáciu prírodných vied medzi mladými ľuďmi a ktoré dlhodobo s fakultou spolupracujú. 

  20.11.2018 sa partnerskou školou stalo aj naše GYMNÁZIUM. 

 • Oznam pre IV.A

  Riaditeľ Gymnázia v Sobranciach oznamuje, že rozhodol o poskytnutí voľna pre žiakov IV. A triedy na deň 19. november 2018 (pondelok). Vyučovanie pokračuje v utorok 20. 11. 2018

 • Výchovný poradca
  15. 11. 2018

  Aktualizovali sme modul Výchovný poradca

 • Výchovný poradca
  26. 10. 2018

  Aktualizovali sme modul Výchovný poradca

strana: