• Deň otvorených dverí

• Gymnázium v Sobranciach pozýva žiakov 9. ročníka  základných škôl na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. februára a 20. februára 2020 o 8:15.

Ste srdečne vítaní!

• Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Pred mesiacom sme úspešne absolvovali obvodové kolo Olympiády v anglickom jazyku, z ktorého do krajského kola postúpili piati naši študenti. Tí našu školu znovu reprezentovali v krajskom kole a znovu úspešne. Okrem Jasmínky Sopkovej zo sekundy, ktorá sa na tejto súťaži zúčastnila po prvýkrát, ostatní súťažiaci  už mali prvé skúsenosti, a veru úspešné, za sebou. Ani tentokrát nesklamali, a tak sme sa domov vrátili s dvoma medailovými umiestneniami, tretími miestami v kat. 1B a  2B, vďaka Karin Juhaščíkovej z tercie a Adriánovi Habuštovi zo septimy. Samozrejme, poďakovanie za úspešnú reprezentáciu patrí všetkým, vrátane Samuela Babiča z 2.A a Samuela Kovaľa zo sexty aj najmladšej Jasmínky zo sekundy. Ovládať dnes cudzí jazyk je úplná samozrejmosť, ale zvládať ho na súťažnej úrovni je "machrina", takže ste machri, mládež!

• Geografická olympiáda

• Vo štvrtok, 6.februára 2020,  sa uskutočnilo obvodné kolo Geografickej olympiády kat. E a F. V kat. F našu školu reprezentovali Tomáš Vaľko  zo sekundy, Soňa Vaľková a Tomáš Gallik z prímy a v kat. E to boli Liana Podoľáková z tercie, Veronika Ivanišová a Kristína Podoľáková z kvarty. Do krajského kola Geografickej olympiády postúpili Tomáš Vaľko, ktorý získal v svojej kategórii 1. miestoKristína Podoľáková, ktorá obsadila 2. miesto v svojej kategórii. Ostatní žiaci boli úspešní riešitelia, takže všetkým srdečne gratulujeme.

• Zrušenie DOD

• Z dôvodu chrípkových prázdnin sa rušia Dni otvorených dverí na Gymnáziu v Sobranciach, ktoré sa mali konať v dňoch 5. a 6. februára 2020. Náhradný termín bude upresnený.

• Chrípkové prázdniny

• Z dôvodu výskytu chrípky a chrípke podobných ochorení bude prerušené školské vyučovanie v dňoch od 5. februára 2020 do 9. februára 2020. Vyučovanie sa začne v pondelok 10. 2. 2020.

Vyučovanie dňa 4. 2. 2020 sa končí 4. vyučovacou hodinou.

• Gymnázium
        • gsobrance@gsobrance.edu.sk
        • kancelária: 056 / 652 10 20 riaditeľňa: 056 / 652 24 64 školská jedáleň: 0917 912 675
        • Kpt. Nálepku 6, 073 01 Sobrance
        • 2020740623
        • www.gsobrance.edupage.org

• Mikuláš 2019
      • Študentské Vianoce 2019
      • Halloween-sky uchaľák v príme
      • Uchaľák
      • Projektové stretnutie Erasmus+ v našej škole
      • Slávnostné otvorenie školského roku 2019/2020
      • Na unikátnej výstave v Sobranciach  alebo pokračujeme  v  projektových aktivitách
      • Time to say goodbye (čas na rozlúčku)
      • "Gotyk" na dotyk  v Toruni
      • Už je za nami polovica!
      • Projekt pokračuje...
      • Projektové stretnutie v Sierpci