• Virtuálne dni otvorených dverí univerzít - počty študentov a VŠ

• Dobrý deň,
          posielame Vám aktuálne informácie o celoslovenskom podujatí Virtuálne dni otvorených dverí. Podujatie sa koná v 3 termínoch:
          December: 09.12.2020
          Január:      13.01.2021
          Február:     10.02.2021Veľmi nás teší záujem stredných škôl o účasť na podujatí.
          Doteraz máme potvrdenú účasť okolo 1.500 študentov.

Zatiaľ máme prihlásených viac ako 20 univerzít a fakúlt, ich počet neustále rastie. Pred vysielaním Vám pošleme celkový zoznam VŠ.
          Informácie o priebehu podujatia:
          • na stránkach vysielania si študenti vyberú VŠ  (link pošleme v ďalšom emaili)
          • pozrú si videoprezentáciu vysokej školy
          • môžu sa pýtať otázky cez online chat, dostanú okamžitú odpoveď
          • následne si môžu vybrať zo zoznamu ďalšiu školu s informáciami, videami a živým chatom
          Keďže na vysielaniach očakávame veľkú účasť, snažíme sa rozdeliť príchody študentov na viacero termínov.
          Je to pre nás dôležité, aby naše servery zvládli nápor návštevníkov a veľké dátové toky pri prezeraní videí.
          Nastavili sme organizáciu podujatia tak, aby vDOD mohli študenti navštíviť v deň vysielania počas ktorejkoľvek vyučovacej hodiny (v čase medzi 8.00 až 13.00).
          Ak je to možné, môžete rozdelit Vašu účasť na jednotlivé mesiace (napríklad):
          • December - účasť 4A (20 študentov), prípadne aj 3A (20 študentov)
          • Január      - účasť 4B (25 študentov), prípadne aj 3B (25 študentov)
          • Február    - účasť 4C (20 študentov), prípadne aj 3C (20 študentov)
          Pošlite nám, prosím, informáciu, či sa zúčastnite podujatia a v akých termínoch.  Ak ste nás už informovali o počtoch, nemusíte nás už kontaktovať.
          Veľmi si ceníme Vašu ochotu. Toto podujatie môže pomôcť študentom pri výbere vysokej školy. Ešte raz Vám ďakujeme za Vašu pomoc.
          Filip Bais

Národné kariérne centrum