• KURZY 2020/2021 kurzy k príprave na talentové prijímacie pohovory ARCHITEKTURA, DIZAJN, UMENIE

• Vážené vedenie školy, Vážený pedagóg,

radi by sme Vašim žiakom a budúcim maturantom ponúkli aj v tomto školskom roku 2020/2021 naše služby k príprave na talentové prijímacie pohovory na vysoké školy so zameraním na odbory

ARCHITEKTÚRA   -   DIZAJN   -   UMENIE

v kurzoch:

ARCHITEKTÚRA, DIZAJN a UMENIE

KRESLENIE

VÝTVARNÉ TECHNIKY

Organizujeme kurzy a konzultácie:

-       k nadobudnutiu teoretických vedomostí a praktických zručností výtvarných techník /zátišie, busta, ľudská postava,..., perspektíva,.../,

-       k nadobudnutiu teoretických vedomostí a praktických zručností kresby kompozícií a úloh priestorovej predstavivosti /princípy perspektívy, axonometrie,.../,

-       k doučovaniu stereometrie a základov deskriptívnej geometrie,

-       k doučovaniu teórie a dejín umenia, architektúry a dizajnu,

-       k vypracovaniu komplexného portfólia domácich prác,

-       iné podľa individuálnych požiadaviek študenta.

Príprava simuluje priebeh prijímacích skúšok prostredníctvom kreatívnych cvičení, ktorými študent nadobúda požadované vedomosti a zručnosti. Príprava je vedená architektmi a umelcami z praxe.
          Chcete zmysluplne využiť svoj voľný čas, umelecky sa sebarealizovať, nájsť v sebe skryté kreatívne vlohy pre svoje ďalšie štúdium, alebo Vás láka umenie z iných dôvodov - v tom prípade strávte svoj čas s nami.
          Dbáme na individuálny prístup ku každému študentovi a na základe jeho požiadaviek spoločne organizujeme prípravu. Kurzy a konzultácie organizujeme formou mimoškolskej vzdelávacej činnosti.

____

Forma kurzov a konzultácií: skupinové / individuálne

Miesto konania kurzov a konzultácií: Velehradská 7/A, Bratislava

Termíny: podľa ponuky, alt. dohodou - KURZY AJ POČAS LETA 2020

V prípade záujmu nás kontaktujte.

Kontakt:

study.fivebyfive@gmail.com

____

Tešíme sa na spoluprácu práve s Vami. Nenechajte si prípravu na prijímacie pohovory na poslednú chvíľu a urobte spolu s nami všetko pre úspešný štart budúceho štúdia mladých talentov.

kolektív STUDY  I  FIVE by FIVE

FIVE by FIVE s. r. o.