Gymnázium

 

Navigácia

Výchovný poradca

DOD VŠ

Vážené panie riaditeľky, vážení páni riaditelia,

vážené panie výchovné poradkyne, vážení páni výchovní poradcovia,

 

Vašim budúcim maturantom ste venovali roky tvrdej práce, pozornosti, vštepili im vedomosti a veľkou mierou prispeli k formovaniu ich osobností. Teraz je rad na nich, aby si správne vybrali smer a kariérnu cestu.

 

Radi by sme Vás touto cestou informovali o Dni otvorených dverí FSEV UK, ktorý sa koná vo štvrtok 22.novembra 2018 od 9.00 hod.

 

Fakulta sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave je mladá, moderná a dynamická fakulta. Našich študentov pripravujeme na prácu v reálnom svete. Najväčším úspechom vzdelávacieho systému sú absolventi, ktorí sa zamestnajú v odbore už počas, alebo hneď po ukončení štúdia.

 

V budúcom akademickom roku otvárame nasledovné študijné programy:

  • aplikovaná ekonómia
  • európske štúdiá
  • mediamatika
  • sociálna a pracovná psychológia,
  • sociálna antropológia
  • verejná politika (II. a III. stupeň štúdia)

 

 

Adresa: Mlynské luhy 4

Dostupnosť: trolejbusy č. 201 a 202 - výstup na zastávke Brodná, trolejbus č. 212 - výstup na zastávke Radničné námestie

 

Budeme radi, ak Vašim študentom a študentkám sprostredkujete informáciu o tomto podujatí. V prílohe zasielame vizuálne materiály (plagát a gif), ktoré môžete zverejniť napríklad na Vašom webe, nástenke aleboFacebookovej stránke.

Na našom oficiálnom Facebooku sme vytvorili aj podujatie, v najbližších dňoch zverejníme aj program.

 

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie,

S pozdravom

 

 

Mgr. Martina Mášiková

referentka pre rozvoj a komunikáciu

 

UNIVERZITA KOMENSKÉHO V BRATISLAVE

FAKULTA SOCIÁLNYCH A EKONOMICKÝCH VIED

Mlynské luhy 4, 821 05 Bratislava

 

+421 2 206 69 831

+421 915 427 889

 

 

Dobrý deň, 

Radi by sme Vás informovali, že pripravujeme 4.ročník dvojvýstavy Kam na vysokú a Kam po strednej, ktorá sa bude konať na prelome januára a februára v týchto šiestich krajských mestách:

Trnava:             ... 29.1.2019
Nitra:                ... 30.1.2019
Žilina:               ... 31.1.2019 (iba Kam na vysokú)

Banská Bystrica ...   5.2.2019
Prešov              ...   6.2.2019
Košice               ...  7.2.2019

Pre študentov sme pripravili zaujímavé aktivity, ktoré im môžu pomôcť pri výbere vysokej školy, či zamestnania:

  • Prezentácie a interaktívne ukážky vysokých škôl a zamestnávateľov
  • Individuálne alebo skupinové kariérové poradenstvo 
  • Možnosti komunikácie pri informačných stánkoch

Výstavu navštevujú predovšetkým študenti štvrtých ročníkov, ktorí sa rozhodujú o možnostiach, ktoré majú po maturite.

Mnohé stredné školy však umožňujú prísť na výstavu aj študentom tretích ročníkov, ktorí získavajú prehľad o štúdiu na vysokých školách, či pracovných ponukách zamestnávateľov. 

V prílohe nájdete plagáty k podujatiam. Informácie o zúčastnených vysokých školách nájdete na www.kamnavysoku.sk a zamestnávateľoch na www.kampostrednej.sk

V prípade, že sa rozhodnete prísť na podujatie, napíšte nám prosím názov strednej školy, meno vyučujúceho a počet žiakov na info@nakac.sk a my pre vás prichystáme balíček s materiálmi všetkých vysokých škôl a zamestnávateľov z výstavy. 

Naši kolegovia navštevujú niektoré školy v regióne osobne, kolegyňa sa preto bude telefonicky snažiť dohodnúť stretnutia. 

V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

Tešíme sa na Vás a Vašich študentov.  

Želáme pekný deň,

Igor Holéczy 
+421 908 727 266
info@nakac.sk

Národné kariérne centrum
www.nakac.sk

Poster_DOD_2018.pdf

 

 

  

 

 

Vážené vedenie školy,

 

Týmto by som vás chcela informovať o dni otvorených dverí na našej vysokej škole, ktorý sa uskutoční dňa 19.4.2018 od 9:00 do 15:00 hod v Trenčíne a v Bratislave.

Nejde len o klasickú prehliadku školy a knižnice. Ponúkame študentom jedinečnú možnosť zúčastniť sa na prednáškach vedených nielen slovenskými, ale aj americkými lektormi  

v anglickom jazyku. V prílohe posielam leták ako aj rozvrh DOD na našej škole v Trenčíne. Chcem Vás poprosiť, či by bolo možné leták aj s rozvrhom uverejniť na Vašej nástenke.

 

Takéto prezentácie určite obohatia a spestria výučbu študentom, či už v rámci výuky cudzích jazykov alebo odborných, ekonomických predmetov.

       

              Ak by ste sa rozhodli pre návštevu s väčšou skupinou žiakov, informujte nás o tom, prosím, vopred.

 

 

 

Mgr. Michaela Matejová

Študijný poradca/ Admissions Advisor

 

cid:19F70273-F793-43F5-9CBB-4156E90CD930


Phone: +421 32 6528174
Fax: +421 32 6529 337
mmatejova@vsm.sk

www.vsm.sk

 

 

Vazena pani riaditelka, vazeny pan riaditel,

 

dovolujeme si Vas oslovit s ponukou pre Vasich studentov 2. a 3. rocnikov stravit den na nasej univerzite pocas jarneho kola Dna otvorenych dveri na TUKE.

 

Pocas tohtorocnych prijimacich konani na Vasej skole Vam ponukame moznost zazit atmosferu neformalneho jarneho open day s titulom "Piknik na TUKE", ktory sa uskutocni v areali Technickej univerzity v Kosiciach vo stvrtok 17. maja 2018 v case od 10.00h do 13.00h (plagat najdete v prilohe).

 

Pre studentov sme pripravili exterierove vedomostne, sportove a oddychove aktivity.

 

V pripade akychkolvek dotazov nas, prosim, nevahajte kontaktovat.

 

 

V pripade zaujmu, nam prosim napiste nezavazny pocet studentov, s ktorymi pridete.

 

Tesime sa na Vas. Za organizacny tim

 

Katarina Valentova

 

--

Katarina Valentova

International Relations Office

****************************************

Technical University of Košice

Letná 9, 042 00, Košice

Slovakia

phone: +421 55 602 2135

web: www.tuke.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA AKADÉMII OZBROJENÝCH SÍL,  KURZY MATEMATIKY A PRÍPRAVA ZO PSYCHOTESTOV NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY
 
        Prosíme oboznámiť Vašich nastávajúcich maturantov, že dňa 14. 2.2018 sa uskutoční na Akadémii ozbrojených síl generála M.R.Štefánika v Liptovskom Mikuláši deň otvorených dverí. Organizátorom je rektorát Akadémie.  Začiatok  09.30 h. - aula AOS, predpokladané ukončenie 13.00 h.
 
     Ešte pred konaním dňa otvorených dverí uskutočníme v Liptovskom Mikuláši v termíne od 29. januára do 2. februára a v náhradnom termíne od 5. do 9. februára 2018 opakovane v poradí už 8. turnus kurzu matematiky a prípravy zo psychodiagnostických testov na prijímacie skúšky na Akadémiu ozbrojených síl, ktorého sa môžu zúčastniť záujemcovia o bakalárske,  magisterské a inžinierske štúdium.  Cieľom je dosiahnuť takú pripravenosť študentov, aby nie len úspešne absolvovali prijímacie konanie, ale boli zároveň pripravení aj úspešne absolvovať celé vysokoškolské štúdium. V minulom školskom roku bolo úspešných na prijímačkách iba 30% uchádzačov, ktorí sa prípravy nezúčastnili a 95% tých, ktorí sa jej zúčastnili.  V školskom roku 2018/19 predpokladáme znovu približne 800 záujemcov o štúdium. Prijatých bude 124 najlepšie pripravených študentov.  Vzhľadom k dostatočnému záujmu uskutočníme kurzy ešte aj v neskorších termínoch.
 
     Kurzy zabezpečujú a organizujú informačné, poradenské a konzultačné služby pre vysoké školy so sídlom v Liptovskom Mikuláši. Je možné sa prihlásiť a to telefonicky na čísle  0905622170.  Na tomto čísle zároveň poskytneme záujemcom bližšie informácie o priebehu a organizácii kurzu. Telefonovať je možné denne v dobe od 10.00 do 24.00 hod. a to aj v sobotu a v nedeľu. Je možná aj osobná návšteva v Liptovskom Mikuláši, ktorú treba predom nahlásiť.
 
     Príchod účastníkov do L. Mikuláša je v deň zahájenia kurzu do 10.00 hod. Bude zabezpečený odvoz zo železničnej a autobusovej stanice na ubytovňu v kasárňach, vydané raňajky a zahájená vnuka.
 
     Výuka matematiky bude prebiehať denne v dobe od 10.00 do 18.00 hodiny.  Na konkrétnych príkladoch bude vysvetlených 19 tematických celkov, ktoré budú náplňou prijímacej skúšky. Príprava zo psychotestov bude prebiehať v dobe od 19.00 do 22.00 hod. Bude zameraná na zvládnutie inteligenčných, osobnostných a emocionálnych predpokladov uchádzača o vysokoškolské štúdium, ktoré budú náplňou výberového konania. Súčasťou kurzu je aj poskytnutie bližších informácií týkajúcich sa lekárskeho vyšetrenia, previerky fyzickej zdatnosti, previerky zo psychickej spôsobilosti, priebehu prijímačiek a potom vlastného vysokoškolského štúdia, včetne zaradenia na výkon funkcie v ozbrojených silách. Vzhľadom k individuálnej forme konania kurzu pozývame na daný turnus len malú skupinu študentov, aby sme sa každému z nich mohli v dostatočnej miere venovať. Čas ukončenia výuky vo večerných hodinách nie je preto časovo prísne limitovaný.
 
     Pre účastníkov kurzu je zabezpečené ubytovanie, stravovanie, občerstvenie, študijné materiály.  Doporučujeme si vziať so sebou veci pre osobnú hygienu, osobné doklady,  peniaze pre úhradu kurzu, prípadne aj veci na športovanie.  Je možné uhradiť cenu kurzu aj v neskoršom termíne podľa dohodnutého splátkového kalendára.
 
     V prípade záujmu o účasť žiadame študenta nahlásiť jeho čas príchodu na železničnú (autobusovú) stanicu v  L. Mikuláši, z dôvodu zabezpečenia jeho odvozu na ubytovňu.
 
     Účastníci obdržia  potvrdenie o účasti v kurze, ktorým ospravedlnia svoju neúčasť v škole.
 
  Predom Vám ďakujeme za vybavenie.
 
S pozdravom a prianím pekného dňa.
 
pplk.v.v.Ing. Emil Toma
Informačné, poradenské a konzultačné služby
v oblasti vysokého školstva a vzdelávania,
 
Nábrežie 1734/25
031 01 Liptovský Mikuláš
IČO: 35162708
DIČ: 440217774
 
Tel.:    0905 622170, 0911 622170, 044 5524804
Email: vysoke.skoly.toma@stonline.sk
Web:  http://pripravne-kurzy-akademia-ozbrojenych-sil.webnode.sk/
          http://www.facebook.com/pripravnekurzyLM

 

 

 

 

DOD_18_19_-_stredne_skoly.pdf

 

 

 

Deň otvorených dve

Prírodovedecká fakulta UPJŠ v Košiciach

8.2. 2018

 

Milí študenti stredných škôl, učitelia, výchovní poradcovia, vážení rodičia!

 

Dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na Deň otvorených dverí Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v Košiciach, ktorý sa uskutoční vo štvrtok8.2.2018.

 

Podujatie otvoríme o 8:30 hod. v aule prof. M. Prasličku - RB0A5/M5 Areál UPJŠ, Šrobárova 2Košicea paralelne v aule prof. J. Daniel-Szabóa – SA1A1/P1Areál Jesenná 5/Park Angelinum 9zaujímavými vystúpenia a diskusiou s našimi úspešnými absolventmi v rámci AlumniSpace – cesta za úspechom:

 

Mgr. Alexander Ač, PhD.             Aj ekológia môže byť zaujímavá: z laboratória medzi ľudí

RNDr. Peter Bandura, PhD.        Moderné metódy v geomorfológii

Mgr. Marián Dvorský                     Z Košíc do Silicon Valley

RNDr. Peter Spišak, CSc.              Som fyzik, ale čo s tým?

RNDr. Dávid Hudák, PhD.            Ako pomocou matematiky veštíme budúcnosť

 

Program DOD pokračuje od 10:00hod. prehliadkou akademických pracovísk a laboratórií na jednotlivých ústavoch, spojenou s popularizačnými a odbornými prednáškami a diskusiou o štúdiu. Pre výchovných poradcova sprevádzajúcich učiteľov sme pripravili samostatný program venovaný problematike štúdia prírodovedných predmetov, matematiky a informatiky. Súčasťou programu je aj voľný vstup do zábavno-technického centra SteelPARK a Botanickej záhrady UPJŠpočas celého dňa.V Košiciach sa 8.2.2018 koná aj výstava: Kam na vysokú (www.kamnavysoku.sk), vašich žiakov môžete vyslať na obe podujatia. Detailný rozpis programu, ktorý sa nachádza v prílohe, je rovnako zverejnený na webovej stránke fakulty:

 

https://www.upjs.sk/prirodovedecka-fakulta/informacie-pre-zaujemcov-o-studium/

 

Z dôvodu kvalitného zabezpečenia priebehu podujatia Vás týmto chceme požiadať o zaslaniestručnej spätnej informácie formou e-mailu s uvedením: školy, predpokladaného počtu žiakov a záujmu o návštevu konkrétneho ústavu, resp. ústavov.

 

Kontaktný e-mailpf-ovv@upjs.sk

 

Budeme radi, ak vám Deň otvorených dverí Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v Košiciach pomôže pri voľbe vysokej školy.

 

doc. RNDr. Gabriel Semanišin, PhD.

dekan

 

 

 

 

DOD_A4_plagat(1).pdf

 

 

 

 

Dobrý deň, 

radi by sme poďakovali za záujem o účasť na dvojvýstave Kam na vysokú 2018 / Kam po strednej 2018, ktorý registrujeme od zástupcov stredných škôl.

Veríme, že toto podujatie pomôže Vašim študentom pri ich rozhodovaní o ďalšom smerovaní po ukončení štúdia na strednej škole.

V prílohe Vám posielame program podujatia.

Po príchode na výstavu sa, prosím, zastavte pri informačnom stánku. Pre výchovných poradcov sme pripravili užitočné materiály, ktoré poskytli vysoké školy a zamestnávatelia zúčastnení na výstave.

Súčasťou materiálov bude aj brožúra s praktickými informáciami o vysokých školách a zamestnávateľoch.

Chceli by sme Vás tiež poprosiť, aby ste nám dali vedieť svoju účasť a približný počet študentov, s ktorými na výstavu prídete.
 

  • v Košiciach          ...8.2.2018  od 9:00 - 14:00 hod. v hoteli Centrum (Južná trieda 2/A)


Tešíme sa na Vás a Vašich študentov.

V prípade akýchkoľvek otázok k podujatiu alebo programu nás, prosím, kontaktujte.

Želáme pekný deň,

Igor Holéczy 
+421 908 727 266
info@nakac.sk

Národné kariérne centrum
www.nakac.sk


Vážená pani výchovná poradkyňa, vážený pán výchovný poradca,

 

srdečne pozývame Vás a Vašich študentov na Deň otvorených dverí (DOD) FSV UCM, ktorý sa uskutoční 16. februára 2018 (piatok) od 9:00 hod v priestoroch fakulty na Bučianskej 4/A v Trnave. Počas DOD budete mať jedinečnú možnosť dozvedieť a opýtať sa všetko, čo vás zaujíma. Čakajú na vás rôzne aktivity.

​Príďte medzi nás!

 

 

 

BENEFIT PRE UCHÁDZAČOV !!!

 

Uchádzač je oslobodený od poplatku za prijímacie konanie, pokiaľ k prihláške priloží kupón, ktorý môže získať účasťou na DOD FSV dňa 16.2.2018. Po následnej registrácii v našom infostánku stačí zaslať prihlášku spolu s kupónom na adresu študijného oddelenia. Neváhajte a využite túto jedinečnú šancu!

 

 

Všetky informácie týkajúce sa DOD, prijímacieho konania a ponuky študijných programov na akademický rok 2018/2019 nájdete v priložených linkoch:

 

https://www.facebook.com/events/1960878067498420/

 

http://www.fsvucm.sk/

 

http://www.fsvucm.sk/9/uchadzaci

 

http://www.fsvucm.sk/9_96/den-otvorenych-dveri

 

 

S úctou

PhDr. Michal Imrovič, PhD.
Prodekan pre rozvoj a propagáciu

FAKULTA SOCIÁLNYCH VIED
UNIVERZITA SV. CYRILA A METODA V TRNAVE

Bučianska 4/A, 917 01 Trnava

 
 
Dobrý deň,

 

v prílohe mailu Vám zasielame oznam o konaní Dňa otvorených dverí na Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach dňa 9. 2. 2018 (piatok). Touto cestou Vás prosíme o sprostredkovanie tejto informácie študentom vašej školy a srdečne vás pozývame.

Podrobný program DOD Vám zašleme s strede januára 2018.

s pozdravom,

Ing. J. Quitková

 
 
Vážený(á) pán(i) riaditeľ(ka), vážení pedagógovia školy!
 
Prosíme oboznámiť s touto informáciou Vašich nastávajúcich maturantov, záujemcov o štúdium na Akadémii ozbrojených síl generála M.R.Štefánika v Liptovskom Mikuláši.
 
 
DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA AKADÉMII OZBROJENÝCH SÍL,  KURZY MATEMATIKY A PRÍPRAVA ZO PSYCHOTESTOV NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY
 
 
PRIEBEH DŇA OTVORENÝCH DVERÍ 

     V Akadémii ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši sa konal 22. novembra 2017 „Deň otvorených dverí“ pre stredoškolskú mládež, ktorá má záujem študovať na tejto vysokej vojenskej škole. Jeho cieľom bolo obšírne informovať záujemcov o podmienkach prijatia na štúdium, o študijných programoch, o vojenskom programe, o finančnom, logistickom zabezpečení študenta, a tiež o jeho záväzkoch. V samotnom programe dňa odzneli podrobnejšie informácie o prijímacom konaní a požiadavkách na znalosti, telesnú kondíciu a zdravotný stav uchádzača, tiež dôležité termíny (do 28. 2. 2018 zaslanie prihlášok, 2. - 4. 5. 2018 – vedomostné skúšky).

     Prítomným boli jednotlivo predstavené akreditované študijné programy denného bakalárskeho, inžinierskeho/magisterského štúdia, ktoré je možné na akadémii študovať, a to Zbraňové systémy, zbrane a ich časti, Vojenské spojovacie a informačné systémy, Elektronické zbraňové systémy, Bezpečnosť a obrana štátu. Predstavené boli z hľadiska obsahu a zamerania predmetov, špecializácie, profilu absolventa, uplatnenia v ozbrojených silách a v civile.

     Prvýkrát boli na takomto podujatí predstavené nové študijné možnosti, ktoré z hľadiska vojenskej prípravy zastrešuje Akadémia ozbrojených síl na iných vysokých školách.

     Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo približne 470 záujemcov – stredoškolákov z celej SR, ktorí si po teoretickej a informatívnej časti DOD mohli prezrieť odborné učebne a laboratóriá školy. Tiež sa mohli v areáli objektu AOS zoznámiť s praktickými ukážkami zbraní a vojenského programu študentov.

 

 KURZY  MATEMATIKY  A PRÍPRAVA ZO PSYCHOTESTOV NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY

     V termíne od 11. do 15. decembra 2017 a v náhradnom termíne od 18. do 22. decembra 2017 sa uskutoční v Liptovskom Mikuláši opakovane v poradí už 6.turnus kurzu matematiky a prípravy zo psychodiagnostických testov na prijímacie skúšky, ktorého sa môžu zúčastniť záujemcovia o vysokoškolské štúdium.
 
    Kurz zabezpečujú a organizujú Informačné, poradenské a konzultačné služby pre vysoké školy so sídlom v Liptovskom Mikuláši. Je možné sa prihlásiť a to telefonicky na č.  0905 622170.  Prichoď účastníkov do L.Mikuláša je v deň zahájenia kurzu do 10.00 hod. Bude zabezpečený odvoz zo železničnej a autobusovej stanice na ubytovňu, vydane raňajky a zahájená vyuka. Vyuka matematiky bude prebiehať denne v dobe od 10.00 do 18.00 hodiny. Na konkrétnych príkladoch bude vysvetlených 19 tematických celkov, ktoré sa požadujú na prijímaciu skúšku.  Príprava zo psychotestov bude prebiehať v dobe od 19.00 do 22.00 hod. Bude zameraná na zvládnutie inteligenčných,osobnostných a  emocionálnych predpokladov uchádzača o vysokoškolské štúdium. Pre účastníkov kurzu je zabezpečené ubytovanie, stravovanie, občerstvenie a študijné materiály. Doporučujeme si vziať so sebou veci pre osobnú hygienu, veci pre športovanie, osobne doklady, peniaze pre úhradu kurzu. Je možné uhradiť cenu kurzu aj v neskoršom termíne podľa dohodnutého splátkového kalendára. V prípade účasti požadujeme telefonicky nahlásiť čas príchodu na železničnú (autobusovú) stanicu v L.Mikuláši (z dôvodu zabezpečenia odvozu na ubytovňu). Účastníci obdržia potvrdenie o účasti v kurze, ktorým ospravedlnia svoju neúčasť v skole, ktorú navštevujú. 
 
     Po skúsenosti z minulých rokov predpokladáme aj v tomto školskom roku veľký záujem o štúdium (800 uchádzačov), prijatých bude 124 najlepšie pripravených študentov a preto prípravné kurzy budú pokračovať opakovane aj v ďalších termínoch. Súčasťou kurzu je aj poskytnutie bližších informácií týkajúcich sa lekárskeho vyšetrenia, psychodiagnostických testov, previerky fyzickej zdatnosti a podávania prihlášok na štúdium. Forma prevedenia je individuálna, to znamená, že sa každému študentovi venujeme osobne, čo však zároveň limituje počet účastníkov v jednom turnuse. Bližšie informácie poskytneme záujemcom, pokiaľ nás osobne navštívia v Liptovskom Mikuláši alebo nám zatelefonujú na číslo:   0905 622170. Osobnú návštevu treba predom nahlásiť. Je možné prísť aj v sobotu alebo v nedeľu. Telefonicky zodpovieme na otázky denne v dobe od 10.00 do 24.00 hodín a to aj v sobotu a v nedeľu.
 
         Za informačné, poradenské a konzultačné služby pre vysoké školy:  pplk.v.v.Ing.Emil Toma
 
 
Informačné, poradenské a konzultačné služby
v oblasti vysokého  školstva  a  vzdelávania,
pplk.v.v.Ing. Emil Toma, Nábrežie 1734/25,
031 01 Liptovský Mikuláš,
IČO: 35162708,  DIČ: 440217774
Tel.:  0905 622170,  0911 622170, 044 5524804

 

 

 

Dobrý deň,

VŠZaSP sv. Alžbety, n. o. Bratislava - Detašované pracovisko bl. Metoda Dominika Trčku v Michalovciach usporiada Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 7. decembra 2017 o 9.00 hod. na Partizánskej 23 v Michalovciach.

Na toto podujatie Vás a Vašich študentov srdečne pozývame a tešíme sa na stretnutie.

V prílohe Vám zasielame informačný leták.

S úctou

Mgr. Macková Mária

Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety

Detašované pracovisko bl. M. D. Trčku Michalovce

Partizánska 23, Michalovce

Kontakt: 056/628 18 96

 

 

Vazena pani ucitelka, vazeny pan ucitel,

dovolte mi pozvat Vas, Vasich studentov a kolegov na Den otvorenych dveri
Fakulty informatiky a informacnych technologii STU v Bratislave.

Podujatie sa uskutocni dna 15. 12. 2017 v piatok o 8:45 na FIIT.

Strucny program podujatia je uverejneny na stranke fakulty
www.fiit.stuba.sk/1733.

Zaroven, by sme sa radi stretli aj s Vami – ucitelmi, aby sme podiskutovali,
ako pomoct studentom pri prechode zo strednej na vysoku skolu.

Prosim Vas o predbezne nahlasenie poctu studentov z Vasej skoly, ktori maju
zaujem sa Dna otvorenych dveri zucastnit.

Tesime sa na stretnutie s Vami.

S uctou

Ing. Martina Ries

GSM:   + 421 902 136 565
e-mail: martina.ries@stuba.sk
www.fiit.stuba.sk

Slovenská technická univerzita v Bratislave
Fakulta informatiky a informačnych technológií
Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava 4, Slovensko

 

 

 

Pozvanka_na_DOD(1).pdf

 

Vážená pani riaditeľka - pán riaditeľ,

 

dňa 22.11.2017 Akadémia ozbrojených síl SR v Liptovskom Mikuláši organizuje Deň otvorených dverí  (http://www.aos.sk/index.php?stranky=aktuality17/plagat_DOD_nov2017.php), kde sú všetci uchádzači o štúdium srdečne pozvaní.

 

Na dni otvorených dverí budú aj predstavitelia  Leteckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach a Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Brne, ktorí poskytnú uchádzačom o štúdium informácie o podmienkach prijatia a o ponúkaných študijných programoch na týchto fakultách.

 

Zároveň chceme ponúknuť, predovšetkým Gymnáziám a Stredným zdravotníckym školám, vykonanie prezentácie Stať sa vojenským lekárom – študentom  Lekárskej fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Na daných prezentáciách je možnosť osobnej účasti predstaviteľov Univerzity obrany v Brne. V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese: rske@mil.sk alebo telefonicky na 0960 515 524 do 21. novembra 2017. Prezentácie by prebiehali v mesiacoch december 2017 až februára 2018.

 

S pozdravom

 

 

rtn.Ing. Imrich Piroško

Regrutačná skupina Košice

Komenského 39/A

040 01 KOŠICE

t.č. 0960 515 524

http://preview.mailerlite.com/w4h5j9/736647882601403001/y1u6/

 

Plagat_DOD_2017.pdf

 

 

Dobrý deň, 

Pozývame vás a vašich študentov na 
Deň otvorených dverí na FEI STU v utorok  dňa 3. októbra  2017  od   9:00   a  na našu  web stránku :
http://www.mechatronika.cool

Pripravili sme pre študentov súťaž o 2 tablety.

Zároveň by som vás chcel požiadať, aby ste priložený dokument 
sprostredkovali vašim študentom  a pomohli im takto pri  výbere povolania.

Ďakujem za spoluprácu. 
S pozdravom, 

Doc. Ing. Peter Drahoš, PhD. 
Vedúci propagácie ÚAMT


Program:

Pripravili sme veľa zaujímavých exponátov a prezentácií: ELEKTRO -motokára, -kolobežka, -skúter,... 

Ďalej hoverboard, kvadrokoptéra,  segway,  magnetická levitácia,  mikroprocesory, počítačové riadenie a modelovanie,...  Jazda na elektromobile.  

Súčasťou DOD budú video prezentácie o virtuálnej realite a možnosť vyskúšať MS Hololens.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Tešíme sa na vašu účasť

____________________________________________ 
Ústav automobilovej mechatroniky (ÚAMT) 
Fakulta elektrotechniky a informatiky 
Slovenská technická univerzita v Bratislave 
Ilkovičova 3, 812 19 Bratislava